Archives: You are currently viewing information from 2014-2015. Back to 2018-2019

Paradise Honors

Panthers

Alignment

Division IV Section V


25 Feb

4:00 pm

@
Cortez
Colts
Cortez High School Freedom 6-7 L

03 Mar

5:00 pm

@
Chandler Prep
Titans
Espee Park Freedom 2-12 L

09 Mar

3:00 pm

@
Arizona Charter
Bulldogs
Victory Lane Complex Freedom 6-0 W

10 Mar

3:45 pm

vs
T-bird Adventist
Victory Lane Complex Freedom 11-4 W

11 Mar

6:00 pm

@
Arete Prep
Chargers
Red Mountain Sports Complex Freedom 9-2 W

12 Mar

3:45 pm

vs
San Pasqual
Warriors
Victory Lane Complex Section 9-10 L

24 Mar

3:15 pm

vs
Gila Bend
Gila Monster
Victory Lane Complex Section 10-9 W
26 Mar 10:00 am Salt River Baseball Classic Invitational

26 Mar

2:00 pm

@
ASU Preparatory Acad
Sun Devils
Arizona Lutheran Academy Invitational 2-5 L

27 Mar

10:00 am

vs
St. Johns
Redskins
Arizona Lutheran Academy Invitational 7-4 W

27 Mar

4:00 pm

vs
Arizona Lutheran
Coyotes
Arizona Lutheran Academy Invitational 23-17 W

28 Mar

10:00 am

@
Mayer
Wildcats
Salt River High School Invitational 11-1 W

31 Mar

4:00 pm

@
Arizona Lutheran
Coyotes
Arizona Lutheran Academy Section 8-13 L

01 Apr

3:15 pm

vs
Phoenix Christian
Cougars
Victory Lane Complex Section 0-10 L

07 Apr

6:00 pm

vs
Tempe Prep
Knights
Surprise Sports Complex Freedom 2-10 L

10 Apr

3:15 pm

vs
Ajo
Red Raiders
Surprise Sports Complex Section 7-4 W

13 Apr

3:45 pm

@
Veritas Prep
Falcons
Salt River Fields at Talking Stick Freedom 3-10 L

15 Apr

3:45 pm

@
Valley Lutheran
Flames
Tempe Diablo Complex Section 11-1 W

21 Apr

3:45 pm

@
Antelope Union
Rams
Antelope Union High School Section 16-3 W

22 Apr

3:15 pm

vs
Arizona Charter
Bulldogs
Surprise Sports Complex Section 15-1 W

24 Apr

3:45 pm

@
Salome
Frogs
Salome High School Section 20-2 W

27 Apr

3:15 pm

vs
Tonopah Valley
The Phoenix
Surprise Sports Complex Freedom 6-9 L

29 Apr

3:30 pm

@
Gilbert Christian
Knights
Big League Dreams Gilbert Freedom 2-3 L
1
SS, RHP
11
5'11"
2
10
5'11"
15
P, 3B
12
6'1"