2A Schedules

Varsity Boys Soccer Fall


27 Aug

3:00 pm

Ash Fork / Seligman Spartans
@
Holbrook Roadrunners
Holbrook High School Freedom

28 Aug

4:00 pm

Snowflake Lobos
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Freedom

29 Aug

2:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Region

29 Aug

3:00 pm

Ash Fork / Seligman Spartans
@
Snowflake Lobos
Snowflake High School Freedom

29 Aug

4:00 pm

Show Low Cougars
@
Chino Valley Cougars
Chino Valley High School Freedom

29 Aug

6:00 pm

Bisbee Pumas
@
Benson Bobcats
Benson High School Freedom

29 Aug

6:00 pm

St. Johns Redskins
@
Payson Longhorns
Payson High School Region

29 Aug

6:00 pm

Northland Prep Spartans
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Freedom

31 Aug

4:00 pm

Camp Verde Cowboys
@
Northland Prep Spartans
Sinagua Middle School Region

01 Sep

4:00 pm

Show Low Cougars
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Region

03 Sep

4:00 pm

Benson Bobcats
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Freedom

04 Sep

4:00 pm

Desert Christian Eagles
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Freedom

04 Sep

6:00 pm

Snowflake Lobos
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Freedom

05 Sep

4:00 pm

Patagonia Union Lobos
@
Bisbee Pumas
Bisbee High School Freedom

05 Sep

4:00 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Leading Edge Academy - Gilbert Region

05 Sep

6:00 pm

Basis School Flagstaff Yeti
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Freedom

05 Sep

6:00 pm

Payson Longhorns
@
Show Low Cougars
Show Low High School Region

05 Sep

6:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Snowflake Lobos
Snowflake High School Region

05 Sep

7:00 pm

Blue Ridge Yellowjackets
@
St. Johns Redskins
St. Johns Middle School Region

07 Sep

6:00 pm

Academy of Tucson Lynx
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Freedom

08 Sep

4:00 pm

Northland Prep Spartans
@
Grand Canyon Phantoms
Grand Canyon Region

08 Sep

6:00 pm

Ash Fork / Seligman Spartans
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Region

10 Sep

5:00 pm

Ash Fork / Seligman Spartans
@
Holbrook Roadrunners
Holbrook High School Freedom

11 Sep

4:00 pm

Desert Christian Eagles
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Freedom

11 Sep

4:00 pm

Patagonia Union Lobos
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Freedom

11 Sep

6:00 pm

Northland Prep Spartans
@
Payson Longhorns
Payson High School Freedom

12 Sep

2:30 pm

Chino Valley Cougars
@
Page Sand Devils
Page Sports Complex Region

12 Sep

4:00 pm

Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
@
Academy of Tucson Lynx
Leading Edge Academy Freedom

12 Sep

4:00 pm

St. Johns Redskins
@
Basis School Flagstaff Yeti
BASIS School Flagstaff Freedom

12 Sep

4:00 pm

Snowflake Lobos
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Region

12 Sep

6:00 pm

Show Low Cougars
@
Holbrook Roadrunners
Holbrook High School Region

12 Sep

6:00 pm

Round Valley Elks
@
Payson Longhorns
Payson High School Region

12 Sep

6:00 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Region

13 Sep

4:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Bisbee Pumas
Bisbee High School Freedom

13 Sep

4:00 pm

Camp Verde Cowboys
@
Show Low Cougars
Show Low High School Freedom

14 Sep

4:00 pm

Chino Valley Cougars
@
Grand Canyon Phantoms
Grand Canyon Region

14 Sep

6:00 pm

Page Sand Devils
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Region

15 Sep

4:00 pm

Northland Prep Spartans
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Freedom

15 Sep

6:00 pm

Round Valley Elks
@
Chino Valley Cougars
Chino Valley High School Freedom

17 Sep

3:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Ash Fork / Seligman Spartans
Ash Fork JUSD #31 Region

17 Sep

4:00 pm

Lourdes Catholic Warriors
@
Academy of Tucson Lynx
Academy of Tucson Region

17 Sep

6:00 pm

Patagonia Union Lobos
@
Benson Bobcats
Benson High School Region

18 Sep

4:00 pm

Desert Christian Eagles
@
Lourdes Catholic Warriors
Lourdes Catholic School Region

18 Sep

6:00 pm

Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Region

19 Sep

4:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Basis School Flagstaff Yeti
BASIS School Flagstaff Freedom

19 Sep

4:00 pm

Academy of Tucson Lynx
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region

19 Sep

5:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Benson Bobcats
Benson High School Freedom

19 Sep

6:00 pm

Blue Ridge Yellowjackets
@
Show Low Cougars
Show Low High School Region