Division III Schedules

Varsity Boys Tennis


26 Feb

3:30 pm

Paradise Honors Panthers
@
Coronado Dons
Coronado High School Freedom

27 Feb

3:30 pm

Paradise Honors Panthers
@
Antelope Union Rams
Antelope Union High School Section

27 Feb

3:30 pm

Lourdes Catholic Warriors
@
Bisbee Pumas
Bisbee High School Section

27 Feb

3:30 pm

Odyssey Institute Minotaurs
@
Gilbert Classical Spartans
Mesquite Junior High Freedom

27 Feb

3:30 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Freedom

27 Feb

4:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Chandler Prep Titans
Kiwanis Tennis Center Freedom

28 Feb

3:00 pm

Morenci Jr./Sr. Wildcats
@
Benson Bobcats
Benson High School Section

28 Feb

3:00 pm

Duncan Wildkats
@
Safford Bulldogs
Safford High School Section

28 Feb

3:00 pm

Pima Roughriders
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Section

28 Feb

3:30 pm

Kingman Bulldogs
@
Anthem Prep Eagles
Anthem Preparatory Academy Section

28 Feb

3:30 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Freedom

28 Feb

3:30 pm

San Tan Foothills Sabercats
@
Superior Jr./Sr. Panthers
Superior Jr/Sr High School Section

02 Mar

3:30 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Paradise Honors Panthers
Surprise Tennis & Racquet Complex Freedom

03 Mar

1:00 pm

Page Sand Devils
@
Kingman Bulldogs
Kingman High School Section

03 Mar

3:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Benson Bobcats
Benson High School Section

03 Mar

3:00 pm

Thatcher Eagles
@
Duncan Wildkats
Duncan High School Section

03 Mar

3:00 pm

Safford Bulldogs
@
Morenci Jr./Sr. Wildcats
Morenci Jr./Sr. High School Section

03 Mar

3:00 pm

Anthem Prep Eagles
@
Scottsdale Prep Spartans
Indian School Park Freedom

03 Mar

3:30 pm

Florence Gophers
@
AZ College Prep Knights
Arizona College Prep Freedom

03 Mar

3:30 pm

St. David Tigers
@
Bisbee Pumas
Bisbee High School Section

03 Mar

3:30 pm

Sabino Sabercats
@
Catalina Foothills Falcons
Catalina Foothills High School Freedom

03 Mar

3:30 pm

St. Augustine Wolves
@
Lourdes Catholic Warriors
Lourdes Catholic School Section

03 Mar

3:30 pm

Tombstone Yellow Jackets
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Section

03 Mar

3:30 pm

Salpointe Catholic Lancers
@
Pusch Ridge Lions
Hilton El Conquistador Freedom

03 Mar

3:30 pm

Odyssey Institute Minotaurs
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Freedom

03 Mar

3:30 pm

Amphitheater Panthers
@
Sahuarita Mustangs
Sahuarita High School Freedom

03 Mar

3:30 pm

Walden Grove Red Wolves
@
Tanque Verde Hawks
Tanque Verde High School Freedom

03 Mar

3:30 pm

Valley Union Blue Devils
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Section

03 Mar

4:00 pm

Chandler Prep Titans
@
Cicero Prep Centurions
Cicero Preparatory Academy Freedom

04 Mar

3:30 pm

Chandler Prep Titans
@
AZ College Prep Knights
Anderson Junior High Freedom

04 Mar

3:30 pm

Canyon View Jaguars
@
Odyssey Institute Minotaurs
The Odyssey for Advanced and International Studies Freedom

04 Mar

3:30 pm

Santa Cruz Valley Dust Devil
@
Yuma Catholic Shamrocks
Yuma Catholic Freedom

05 Mar

3:00 pm

Benson Bobcats
@
Duncan Wildkats
Duncan High School Section

05 Mar

3:00 pm

San Tan Foothills Sabercats
@
Florence Gophers
Florence High School Freedom

05 Mar

3:00 pm

Morenci Jr./Sr. Wildcats
@
Pima Roughriders
Pima High School Section

05 Mar

3:00 pm

Safford Bulldogs
@
Thatcher Eagles
Thatcher High School Section

05 Mar

3:30 pm

American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Freedom

05 Mar

3:30 pm

Pusch Ridge Lions
@
Ironwood Ridge Nighthawks
Ironwood Ridge High School Freedom

05 Mar

3:30 pm

Veritas Prep Falcons
@
Odyssey Institute Minotaurs
The Odyssey for Advanced and International Studies Freedom

05 Mar

3:30 pm

Northland Prep Spartans
@
Page Sand Devils
Page High School Section

05 Mar

3:30 pm

Yuma Catholic Shamrocks
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Section

05 Mar

3:30 pm

Mountain View Marana Mountain Lions
@
Sabino Sabercats
Sabino High School Freedom

05 Mar

3:30 pm

Cholla Chargers
@
Sahuarita Mustangs
Sahuarita High School Freedom

05 Mar

3:30 pm

Miami Vandals
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Freedom

05 Mar

3:30 pm

Bisbee Pumas
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Section

05 Mar

3:30 pm

Tombstone Yellow Jackets
@
St. David Tigers
St. David Section

05 Mar

3:30 pm

Sahuaro Cougars
@
Tanque Verde Hawks
Tanque Verde High School Freedom

05 Mar

3:30 pm

Patagonia Union Lobos
@
Valley Union Blue Devils
Valley Union High School Section

05 Mar

3:45 pm

Gilbert Classical Spartans
@
AZ College Prep Knights
Arizona College Prep Freedom

06 Mar

2:00 pm

Lee Williams Volunteers
@
Kingman Bulldogs
Kingman High School Freedom