Schedules

Varsity Girls Volleyball


28 Aug 5:00 pm
Horizon Honors
Eagles
Scottsdale Prep
Spartans
Scottsdale Preparatory Academy Freedom 3-0
28 Aug 6:00 pm
Williams
Vikings
Basis School Flagstaff
Yeti
Flagstaff Family YMCA Region 3-0
28 Aug 6:00 pm
Williams Field
Black Hawks
Benjamin Franklin
Chargers
Benjamin Franklin High School Freedom 2-0
28 Aug 6:00 pm
Tanque Verde
Hawks
Benson
Bobcats
Benson High School Freedom 2-3
28 Aug 6:00 pm
AZ College Prep
Knights
Bourgade Catholic
Golden Eagles
Bourgade Catholic High School Freedom 3-0
28 Aug 6:00 pm
Moon Valley
Rockets
Bradshaw Mountain
Bears
Bradshaw Mountain High School Freedom 0-3
28 Aug 6:00 pm
Trevor G. Browne
Bruins
Kofa
Kings
Kofa High School Freedom 0-3
28 Aug 6:00 pm
Central
Bobcats
Mountain Pointe
Pride
Mountain Pointe High School Freedom 0-3
28 Aug 6:00 pm
Empire
Ravens
Nogales
Apaches
Nogales High School Freedom 0-3
28 Aug 6:00 pm
Pusch Ridge
Lions
Santa Rita
Eagles
Santa Rita High School Region 3-0
28 Aug 6:00 pm
Wickenburg
Wranglers
Scottsdale Christian
Eagles
Scottsdale Christian Academy Freedom 0-3
28 Aug 6:00 pm
San Miguel
Vipers
The Gregory School
Hawks
The Gregory School Freedom 0-3
28 Aug 6:00 pm
San Luis
Sidewinders
Yuma
Criminals
Yuma High School Freedom 3-0
29 Aug 4:00 pm
Rough Rock
Sundevils
Shonto Prep
Grizzlies
Shonto Prep High School Region 0-1 by Forfeit
29 Aug 5:00 pm
Ash Fork / Seligman
Spartans
Bagdad
Sultan
Bagdad High School Freedom 3-0
29 Aug 5:00 pm
Phoenix Country Day
Eagles
Gilbert Classical
Spartans
Gilbert Classical Academy Freedom 3-1
29 Aug 5:00 pm
Bourgade Catholic
Golden Eagles
Horizon Honors
Eagles
Horizon Honors High School Freedom 0-3
29 Aug 5:00 pm
Lee Williams
Volunteers
Lake Havasu
Knights
Lake Havasu High School Freedom 3-1
29 Aug 5:00 pm
Morenci Jr./Sr.
Wildcats
Lordsburg (NM)
Lordsburg (NM) Freedom 3-0
29 Aug 5:00 pm
St. David
Tigers
Lourdes Catholic
Warriors
Lourdes Catholic School Region 3-0
29 Aug 5:00 pm
Fort Thomas
Apaches
Miami
Vandals
Miami High School Freedom 1-3
29 Aug 5:00 pm
Mohave Accelerated
Patriots
Telesis Preparatory
Tigers
Telesis Preparatory Academy Freedom 3-0
29 Aug 5:00 pm
Duncan
Wildkats
Valley Union
Blue Devils
Valley Union High School Freedom 0-3
29 Aug 5:30 pm
Ganado
Hornets
Hopi
Bruins
Hopi High School Freedom 3-1
29 Aug 5:30 pm
Maricopa
Rams
Vista Grande
Spartans
Vista Grande High School Freedom 3-0
29 Aug 6:00 pm
Centennial
Coyotes
Agua Fria
Owls
Agua Fria High School Freedom 3-0
29 Aug 6:00 pm
Camelback
Spartans
Alhambra
Lions
Alhambra High School Freedom 3-0
29 Aug 6:00 pm
Casteel
Colts
American Leadership
Patriots
American Leadership Academy Freedom 3-0
29 Aug 6:00 pm
North Phoenix Preparatory
Gladiators
Anthem Prep
Eagles
Anthem Preparatory Academy Freedom 0-3
29 Aug 6:00 pm
Ironwood
Eagles
Arcadia
Titans
Arcadia High School Freedom 0-1
29 Aug 6:00 pm
Joy Christian School
Eagles
Arizona Lutheran
Coyotes
Arizona Lutheran Academy Region 0-3
29 Aug 6:00 pm
Central
Bobcats
Betty H. Fairfax
Stampede
Betty H. Fairfax High School Freedom 3-1
29 Aug 6:00 pm
Round Valley
Elks
Blue Ridge
Yellowjackets
Blue Ridge High School Freedom 0-3
29 Aug 6:00 pm
Mingus Union
Marauders
Bradshaw Mountain
Bears
Bradshaw Mountain High School Region 2-3
29 Aug 6:00 pm
Apache Junction
Prospectors
Buckeye Union
Hawks
Buckeye Union High School Freedom 3-1
29 Aug 6:00 pm
Seton Catholic Prep
Sentinels
Cactus Shadows
Falcons
Cactus Shadows High School Freedom 1-3
29 Aug 6:00 pm
Kofa
Kings
Central (CA) (El Centro CA)
Central (CA) (El Centro CA) Freedom 3-0
29 Aug 6:00 pm
Carl Hayden
Falcons
Cesar Chavez
Champions
Cesar Chavez High School Freedom 3-1
29 Aug 6:00 pm
Pinnacle
Pioneers
Chandler
Wolves
Chandler High School Freedom 0-3
29 Aug 6:00 pm
Verrado
Vipers
Chaparral
Firebirds
Chaparral High School Freedom 0-3
29 Aug 6:00 pm
Many Farms
Lobos
Chinle
Wildcats
Chinle High School Freedom 2-3
29 Aug 6:00 pm
Moon Valley
Rockets
Combs
Coyotes
Combs High School Freedom 1-3
29 Aug 6:00 pm
Santa Cruz Valley
Dust Devil
Coolidge
Bears
Coolidge High School Freedom 1-3
29 Aug 6:00 pm
Westwood
Warriors
Copper Canyon
Aztecs
Copper Canyon High School Freedom 3-0
29 Aug 6:00 pm
Valley Vista
Monsoon
Desert Mountain
Wolves
Desert Mountain High School Freedom 3-1
29 Aug 6:00 pm
Campo Verde
Coyotes
Desert Ridge
Jaguars
Desert Ridge High School Freedom 3-2
29 Aug 6:00 pm
Boulder Creek
Jaguars
Desert Vista
Thunder
Desert Vista High School Freedom 0-3
29 Aug 6:00 pm
Tempe
Buffaloes
Dysart
Demons
Dysart High School Freedom 1-3
29 Aug 6:00 pm
Peoria
Panthers
Estrella Foothills
Wolves
Estrella Foothills High School Freedom 3-1
29 Aug 6:00 pm
Pusch Ridge
Lions
Florence
Gophers
Florence High School Freedom 3-1