nav.global = val" v-cloak >
Articles
Esports
Schools
nav.global = val" >
nav.sports = val" >
Sports
Baseball
Baseball Home
Teams
Schedules
Scores
Standings
Rankings
Brackets
Tournament
Stats
Recognitions
Programs
Archives
Softball
Softball Home
Teams
Schedules
Scores
Standings
Rankings
Brackets
Tournament
Stats
Recognition
Programs
Archives
Beach Volleyball
Beach Volleyball Home
Teams
Schedules
Scores
Standings
Rankings
Brackets
Tournament
Recognition
Programs
Archives
Boys Volleyball
Boys Volleyball Home
Teams
Schedules
Scores
Standings
Rankings
Brackets
Tournament
Stats
Recognition
Programs
Archives
Tennis
Tennis Home
Boys
Girls
Teams
Boys
Girls
Schedules
Boys
Girls
Scores
Boys
Girls
Standings
Boys
Girls
Rankings
Boys
Girls
Brackets
Boys
Girls
Tournament
Boys
Girls
Stats
Boys
Girls
Recognition
Boys
Girls
Programs
Boys
Girls
Archives
Boys
Girls
Golf
Teams
Schedules
Rankings
Results
Tournament
Archives
Track
Teams
Boys
Girls
Schedules
Boys
Girls
Results
Boys
Girls
Tournament
Boys
Girls
Stats
Boys
Girls
Programs
Boys
Girls
Archives
Boys
Girls
nav.sports = val" >
Fall
Badminton
Girls
Cross Country
Boys
Girls
Football
Tackle
Flag
Golf
Boys
Girls
Soccer
Boys
Girls
Swim & Dive
Boys
Girls
Volleyball
Girls
Winter
Basketball
Boys
Girls
Soccer
Boys
Girls
Wrestling
Boys
Girls
Spring
Baseball
Boys
Golf
Coed
Softball
Girls
Tennis
Boys
Girls
Track & Field
Boys
Girls
Volleyball
Boys
Beach Volleyball
Girls
Activities
Spiritline
Robotics
Unified
Basketball
Football
Soccer
Spiritline
Track
Boys Tennis
nav.sport = val" >
nav.sport = val" >
Teams
Schedules
Scores
Standings
Rankings
Brackets
Tournament
Recognition
Archive
Division III Scores
Varsity Boys Tennis
Division I
Division II
Division III
Varsity
JV
« Apr 15 - 21
Apr
22
Mon
Apr
23
Tue
Apr
24
Wed
Apr
25
Thu
Apr
26
Fri
Apr
27
Sat
Apr
28
Sun
2:30pm
Varsity Tennis - Boy's
Sabino
Sabercats
Scottsdale Prep
Spartans
3:00pm
Varsity Tennis - Boy's
St. David
Tigers
Anthem Prep
Eagles
3:00pm
Varsity Tennis - Boy's
Safford
Bulldogs
Phoenix Country Day
Eagles
3:00pm
Varsity Tennis - Boy's
St. John Paul II
Lions
Pusch Ridge
Lions
3:00pm
Varsity Tennis - Boy's
Lincoln Prep
Lightning
Tanque Verde
Hawks
3:00pm
Varsity Tennis - Boy's
Florence
Gophers
Thatcher
Eagles
3:00pm
Varsity Tennis - Boy's
Glendale Prep
Griffins
The Gregory School
Hawks
4:00pm
Varsity Tennis - Boy's
Yuma Catholic
Shamrocks
Gilbert Classical
Spartans