Bisbee

Pumas

Alignment

2A East


20 Nov 8:00 am Boyd Baker Tip Off Classic The Gregory School Hosted by The Gregory School Invitational

20 Nov

1:30 pm

@
Desert Christian
Eagles
The Gregory School Invitational 50-48 W

20 Nov

4:30 pm

vs
Tanque Verde
Hawks
The Gregory School Invitational 40-76 L

21 Nov

4:30 pm

vs
Baboquivari
Warriors
The Gregory School Invitational 82-55 W

22 Nov

12:00 pm

vs
Baboquivari
Warriors
Immaculate Heart High School Invitational 82-73 W

28 Nov

7:00 pm

@
Thatcher
Eagles
Thatcher High School Region 71-82 L

30 Nov

7:00 pm

vs
San Miguel
Vipers
Bisbee High School Freedom 64-58 W Box

05 Dec

7:00 pm

vs
Pima
Roughriders
Bisbee High School Region 26-62 L

08 Dec

7:00 pm

vs
Miami
Vandals
Bisbee High School Freedom 86-78 W

12 Dec

7:00 pm

@
Willcox
Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region 79-66 W

19 Dec

7:00 pm

@
Tombstone
Yellow Jackets
Tombstone High School Region 72-57 W
27 Dec 6:00 pm Tombstone basketball tournament Tombstone High School Hosted by Baboquivari Invitational

27 Dec

2:00 pm

@
San Miguel
Vipers
Tombstone High School Invitational 73-43 W

27 Dec

7:00 pm

vs
Baboquivari
Warriors
Tombstone High School Invitational 65-63 W

28 Dec

5:00 pm

vs
Tombstone
Yellow Jackets
Tombstone High School Invitational 64-67 L

28 Dec

8:00 pm

@
Patagonia Union
Lobos
Tombstone High School Invitational 62-45 W

29 Dec

7:00 pm

vs
Tombstone
Yellow Jackets
Tombstone High School Invitational 64-44 W

05 Jan

7:00 pm

vs
Benson
Bobcats
Bisbee High School Region 51-63 L

06 Jan

7:00 pm

@
Morenci Jr./Sr.
Wildcats
Morenci Jr./Sr. High School Region 48-64 L

09 Jan

7:00 pm

vs
Morenci Jr./Sr.
Wildcats
Bisbee High School Region 40-71 L

10 Jan

7:00 pm

vs
Tombstone
Yellow Jackets
Bisbee High School Region 53-67 L

12 Jan

7:00 pm

@
Pima
Roughriders
Pima High School Region 41-71 L

16 Jan

7:00 pm

vs
Willcox
Cowboys/Cowgirls
Bisbee High School Region 63-64 L

17 Jan

7:00 pm

vs
Valley Union
Blue Devils
Bisbee High School Freedom 69-36 W

20 Jan

7:00 pm

@
Miami
Vandals
Miami High School Freedom 89-77 W

23 Jan

7:00 pm

vs
Thatcher
Eagles
Bisbee High School Region 49-79 L

26 Jan

7:00 pm

vs
St. David
Tigers
Bisbee High School Freedom 66-57 W Box

30 Jan

7:00 pm

@
Benson
Bobcats
Benson High School Region 58-60 L

01 Feb

7:00 pm

vs
The Gregory School
Hawks
Bisbee High School Freedom 41-79 L Box
06 Feb 7:00 pm 2A East Regional Tournament Thatcher High School Hosted by Benson Invitational

06 Feb

6:00 pm

@
Thatcher
Eagles
Thatcher High School Invitational 54-75 L