Superior Jr./Sr.

Panthers

23 Nov 8:00 am Ben Franklin/Gilbert Christian Thanksgiving Classic Gilbert Christian High School Hosted by Benjamin Franklin Invitational

23 Nov

11:30 am

@
Gilbert Christian
Knights
Gilbert Christian High School Invitational 25-89 L Box

23 Nov

2:30 pm

vs
Vista Grande
Spartans
Gilbert Christian High School Invitational 51-57 L Box

24 Nov

12:00 pm

vs
Arete Prep
Chargers
Benjamin Franklin High School Invitational 50-59 L

24 Nov

3:00 pm

vs
Miami
Vandals
Benjamin Franklin High School Invitational 49-66 L

27 Nov

7:00 pm

@
Arete Prep
Chargers
Arete Preparatory Academy Freedom 20-58 L

29 Nov

7:00 pm

vs
Globe
Tigers
Superior Jr/Sr High School Freedom 68-86 L

04 Dec

7:00 pm

vs
Academy of Tucson
Lynx
Superior Jr/Sr High School Freedom 107-16 W Box

11 Dec

7:00 pm

@
Ray
Bearcats
Ray High School Freedom 44-38 W Box

12 Dec

7:00 pm

vs
Hayden
Lobos
Superior Jr/Sr High School Freedom 54-48 W

13 Dec

7:00 pm

vs
Miami
Vandals
Superior Jr/Sr High School Freedom 48-50 L

20 Dec

7:00 pm

vs
Fort Thomas
Apaches
Superior Jr/Sr High School Region 44-57 L Box

21 Dec

7:00 pm

@
Hayden
Lobos
Hayden High School Region 47-43 W

07 Jan

7:00 pm

@
St. David
Tigers
St. David Freedom 57-50 W Box

10 Jan

5:00 pm

@
North Phoenix Preparatory
Gladiators
North Phoenix Preparatory Region 83-21 W Box

11 Jan

7:30 pm

@
Arizona Lutheran
Coyotes
Arizona Lutheran Academy Freedom 33-56 L Box

15 Jan

7:00 pm

@
NFL Yet HS and JH
Eagles
NFL YET College Preparatory Region 74-70 W

18 Jan

7:00 pm

vs
Ray
Bearcats
Superior Jr/Sr High School Region 40-57 L Box

22 Jan

7:00 pm

@
Duncan
Wildkats
Duncan High School Region 42-43 L Box

24 Jan

7:00 pm

vs
Arete Prep
Chargers
Superior Jr/Sr High School Region 74-54 W Box

25 Jan

7:00 pm

@
Cibecue
Wildcats
Cibecue Region 45-62 L Box
29 Jan 2:30 pm 1-A East Regional Boys Basketball Tournament Fort Thomas High School Hosted by Fort Thomas Invitational

15 Feb

9:00 am

@
Arete Prep
Chargers
Findlay Toyota Center State 41-48 L