Hamilton

Huskies

30 Aug

6:00 pm

@
Highland
Hawks
Highland High School Freedom 3-0 W Box

04 Sep

6:00 pm

vs
Liberty
Lions
Hamilton High School Freedom 3-0 W Box

06 Sep

6:00 pm

vs
Queen Creek
Bulldogs
Hamilton High School Freedom 3-2 W Box

11 Sep

6:00 pm

@
Mountain Pointe
Pride
Mountain Pointe High School Freedom 3-1 W Box

13 Sep

6:00 pm

@
Desert Vista
Thunder
Desert Vista High School Freedom 3-1 W Box
14 Sep 12:00 pm Tournament of Champions Red Mountain High School Hosted by Basha Invitational

14 Sep

11:00 am

@
Liberty
Lions
Skyline High School Invitational 2-0 W Box

14 Sep

1:00 pm

@
Marcos de Niza
Padres
Skyline High School Invitational 2-0 W Box

14 Sep

3:00 pm

@
Ironwood
Eagles
Skyline High School Invitational 2-0 W Box

14 Sep

4:00 pm

@
Skyline
Coyotes
Skyline High School Invitational 2-0 W Box

15 Sep

9:00 am

@
Northwest Christian
Crusaders
Skyline High School Invitational 2-0 W Box

15 Sep

11:00 am

@
Mesa
Jackrabbits
Skyline High School Invitational 2-0 W Box

15 Sep

3:00 pm

vs
Corona del Sol
Aztecs
Westwood High School Invitational 2-0 W

15 Sep

4:00 pm

vs
Mesa
Jackrabbits
Westwood High School Invitational 2-1 W

15 Sep

5:00 pm

vs
Perry
Pumas
Westwood High School Invitational 2-1 W

18 Sep

6:00 pm

vs
Pinnacle
Pioneers
Hamilton High School Freedom 3-0 W Box

19 Sep

6:00 pm

@
Corona del Sol
Aztecs
Corona del Sol High School Freedom 2-3 L Box
21 Sep 9:00 am Nike - Tournament of Champions Salvation Army KROC Center Hosted by West Anchorage (AK) Invitational

21 Sep

11:00 am

vs
St. Thomas Aquinas (Florida)
ASU - Tempe Campus Invitational 0-2 L Box

21 Sep

11:00 am

@
Bishop Gorman (NV) (Las Vegas NV)
ASU - Tempe Campus Invitational 1-2 L

21 Sep

1:00 pm

vs
Eastlake (CA) (Chula Vista CA)
ASU - Tempe Campus Invitational 2-0 W Box

21 Sep

4:00 pm

vs
Bishop Gorman (NV) (Las Vegas NV)
ASU - Tempe Campus Invitational 1-2 L Box

25 Sep

6:00 pm

@
Chandler
Wolves
Chandler High School Region 3-0 W Box

27 Sep

6:00 pm

@
Perry
Pumas
Perry High School Region 0-3 L Box

02 Oct

6:00 pm

vs
Basha
Bears
Hamilton High School Region 1-3 L Box

04 Oct

6:00 pm

vs
Chandler
Wolves
Hamilton High School Region 3-0 W Box
05 Oct 9:00 am Gilbert Invitational Gilbert High School Hosted by Gilbert Invitational

05 Oct

9:00 am

@
Gilbert
Tigers
Gilbert High School Invitational 2-0 W Box

05 Oct

12:00 pm

@
Corona del Sol
Aztecs
Gilbert High School Invitational 0-2 L Box

05 Oct

1:00 pm

vs
Mountain Pointe
Pride
Gilbert High School Invitational 2-0 W Box

05 Oct

4:00 pm

@
Xavier Prep
Gators
Gilbert High School Invitational 2-1 W Box

06 Oct

9:00 am

vs
Sunnyslope
Vikings
Gilbert High School Invitational 0-2 L Box

06 Oct

12:00 pm

@
Highland
Hawks
Gilbert High School Invitational 2-0 W Box

06 Oct

1:00 pm

vs
Basha
Bears
Gilbert High School Invitational 2-1 W Box

09 Oct

6:00 pm

vs
Sandra Day O'Connor
Eagles
Hamilton High School Freedom 3-1 W Box

10 Oct

6:00 pm

@
Xavier Prep
Gators
Xavier College Preparatory Region 3-2 W 23-25, 29-27, 25-16, 15-25, 15-12 Box

16 Oct

6:00 pm

vs
Skyline
Coyotes
Hamilton High School Freedom 3-0 W Box

18 Oct

6:00 pm

vs
Perry
Pumas
Hamilton High School Region 1-3 L Box

22 Oct

6:00 pm

@
Basha
Bears
Basha High School Region 0-3 L Box

23 Oct

6:00 pm

vs
Xavier Prep
Gators
Hamilton High School Region 3-0 W Box

30 Oct

6:30 pm

vs
Highland
Hawks
Hamilton High School State 3-1 W 25-15, 20-25, 25-15, 25-17

01 Nov

6:30 pm

vs
Mountain Pointe
Pride
Hamilton High School State 3-1 W 25-21, 20-25, 25-20, 25-12

05 Nov

5:45 pm

@
Xavier Prep
Gators
Highland High School State 0-3 L 21-25, 24-26, 16-25