Valley Lutheran

Flames

03 Sep

6:00 pm

@
Scottsdale Prep
Spartans
Scottsdale Preparatory Academy Region 1-3 L 25-22, 19-25, 18-25, 9-25 Box

05 Sep

6:00 pm

@
Arizona Lutheran
Coyotes
Arizona Lutheran Academy Freedom 3-0 W 25-21, 25-20, 25-20 Box
06 Sep 9:00 am 2019 - Wolfpack Invitational Desert Christian High School Hosted by St. Augustine Invitational

06 Sep

3:00 pm

@
The Gregory School
Hawks
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W Box

06 Sep

4:00 pm

@
North Pointe Prep
Falcons
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W Box

06 Sep

6:00 pm

@
Phoenix Christian
Cougars
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W Box

06 Sep

7:00 pm

@
Willcox
Cowboys/Cowgirls
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-1 W Box

07 Sep

11:00 am

vs
North Pointe Prep
Falcons
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W Box

07 Sep

12:00 pm

@
St. Augustine
Wolves
St. Augustine Catholic High School Invitational - T

07 Sep

2:00 pm

@
Desert Ridge
Jaguars
St. Augustine Catholic High School Invitational - T

10 Sep

6:00 pm

@
Tempe Prep
Knights
Tempe Prep Gymnasium Freedom 3-0 W 25-16, 25-19, 25-17 Box

13 Sep

6:00 pm

vs
Cicero Prep
Centurions
Valley Lutheran High School Freedom 3-0 W 25-15, 25-8, 25-7 Box

17 Sep

6:00 pm

@
North Pointe Prep
Falcons
North Pointe Preparatory Region

19 Sep

6:00 pm

vs
Northland Prep
Spartans
Valley Lutheran High School Region
21 Sep 8:00 pm Desert Classic Phoenix Country Day School Hosted by Phoenix Country Day Invitational

21 Sep

8:45 am

@
Phoenix Country Day
Eagles
Phoenix Country Day School Invitational

21 Sep

10:15 am

vs
Gilbert Christian
Knights
Phoenix Country Day School Invitational

21 Sep

11:45 am

vs
NFL Yet HS and JH
Eagles
Phoenix Country Day School Invitational

24 Sep

6:00 pm

vs
Camp Verde
Cowboys
Valley Lutheran High School Region

26 Sep

5:00 pm

@
Phoenix Country Day
Eagles
Phoenix Country Day School Freedom

01 Oct

6:00 pm

@
Sedona Red Rock
Scorpions
Sedona Red Rock Region

03 Oct

6:00 pm

vs
Glendale Prep
Griffins
Valley Lutheran High School Region

08 Oct

6:00 pm

@
Chandler Prep
Titans
Chandler Preparatory Academy Freedom

15 Oct

6:00 pm

@
Northland Prep
Spartans
Northland Preparatory Academy Region

16 Oct

6:00 pm

@
Phoenix Christian
Cougars
Phoenix Christian Jr./Sr. High School Freedom

17 Oct

6:00 pm

@
Camp Verde
Cowboys
Camp Verde High School Region

21 Oct

6:00 pm

vs
North Pointe Prep
Falcons
Valley Lutheran High School Region

23 Oct

6:00 pm

vs
Lincoln Prep
Lightning
Valley Lutheran High School Freedom

24 Oct

6:00 pm

vs
Sedona Red Rock
Scorpions
Valley Lutheran High School Region

29 Oct

6:00 pm

@
Glendale Prep
Griffins
Glendale Preparatory Academy Region

31 Oct

6:00 pm

vs
Scottsdale Prep
Spartans
Valley Lutheran High School Region