Bisbee

Pumas

Alignment

2A East


27 Aug

6:00 pm

@
Santa Rita
Eagles
Santa Rita High School Freedom 0-3 L Box
07 Sep 2:00 pm Wolfpack Volleyball Invitational St. Augustine Catholic High School Hosted by St. Augustine Invitational

07 Sep

1:00 pm

@
Phoenix Christian
Cougars
St. Augustine Catholic High School Invitational 0-2 L 14-25, 10-25

07 Sep

2:00 pm

vs
St. Augustine
Wolves
St. Augustine Catholic High School Invitational 0-2 L 5-25, 9-25 Box

07 Sep

4:00 pm

vs
The Gregory School
Hawks
St. Augustine Catholic High School Invitational 0-2 L 7-25, 10-25

07 Sep

5:00 pm

@
Immaculate Heart
Knights
St. Augustine Catholic High School Invitational 1-2 L 23-25, 25-20, 14-16

08 Sep

9:00 am

@
The Gregory School
Hawks
St. Augustine Catholic High School Invitational 0-2 L 14-25, 23-25

11 Sep

6:00 pm

vs
Thatcher
Eagles
Bisbee High School Region 0-3 L 6-25, 6-25, 6-25 Box

13 Sep

6:00 pm

vs
Benson
Bobcats
Bisbee High School Region 0-3 L 25-27, 11-25, 13-25
15 Sep 9:00 am Inaugural Bulldog Volleyball Tournament Douglas High School Hosted by Douglas Invitational

15 Sep

9:00 am

@
Douglas
Bulldogs
Douglas High School Invitational

15 Sep

10:55 am

@
Desert View
Jaguars
Douglas High School Invitational

15 Sep

11:35 am

@
Tombstone
Yellow Jackets
Douglas High School Invitational

15 Sep

12:55 pm

vs
Nogales
Apaches
Douglas High School Invitational

15 Sep

1:55 pm

vs
Valley Union
Blue Devils
Douglas High School Invitational

18 Sep

6:00 pm

@
Pima
Roughriders
Pima High School Region 0-3 L

20 Sep

6:00 pm

@
Valley Union
Blue Devils
Valley Union High School Freedom 0-3 L 21-25, 21-25, 16-25

25 Sep

6:00 pm

@
Tombstone
Yellow Jackets
Tombstone High School Region 0-3 L

27 Sep

6:00 pm

vs
Willcox
Cowboys/Cowgirls
Bisbee High School Region 0-3 L 17-25, 22-25, 9-25 Box

29 Sep

12:00 pm

@
San Miguel
Vipers
San Miguel High School Freedom 0-3 L 23-25, 28-30, 19-25

04 Oct

6:00 pm

@
Thatcher
Eagles
Thatcher High School Region 0-3 L Box

09 Oct

6:00 pm

@
Benson
Bobcats
Benson High School Region 0-3 L

10 Oct

6:00 pm

vs
Pima
Roughriders
Bisbee High School Region 0-3 L 17-25, 16-25, 16-25

16 Oct

5:00 pm

vs
St. David
Tigers
Bisbee High School Freedom 1-3 L 18-25, 25-21, 18-25, 19-25 Box

18 Oct

6:00 pm

vs
Tombstone
Yellow Jackets
Bisbee High School Region 0-3 L 15-25, 13-25, 10-25

20 Oct

1:00 pm

vs
Morenci Jr./Sr.
Wildcats
Bisbee High School Region 3-2 W 13-25, 25-22, 25-22, 11-25, 15-10 Box

20 Oct

3:00 pm

vs
Morenci Jr./Sr.
Wildcats
Bisbee High School Region 0-3 L 8-25, 16-25, 11-25

23 Oct

6:00 pm

@
Willcox
Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region 0-3 L 14-25, 12-25, 18-25 Box

24 Oct

6:00 pm

vs
Valley Union
Blue Devils
Bisbee High School Freedom 3-0 W 25-18, 25-20, 25-21 Box
1
OH, MH
12
5'7"
2
OH, MH
10
5'7"
4
OH, DS
11
5'5"
5
OH, MH
12
5'9"
6
S, MB
10
5'6"
7
S, OH
9
5'6"
8
MH, OH
10
5'10"
9
DS, DS
12
5'6"
10
DS, OH
9
5'6"
12
S, MB
10
5'9"