Archives: You are currently viewing information from 2016-2017. Back to 2019-2020

Flowing Wells

Caballeros

30 Aug

6:30 pm

vs
Rincon/University
Rangers
Flowing Wells High School Freedom 0-3 L

31 Aug

6:00 pm

@
Empire
Ravens
Empire High School Freedom 1-3 L

07 Sep

6:00 pm

vs
Douglas
Bulldogs
Flowing Wells High School Freedom 3-1 W
09 Sep 8:00 am Flowing Wells Invitational Flowing Wells High School Hosted by Tanque Verde Invitational

09 Sep

1:00 pm

@
Tombstone
Yellow Jackets
Flowing Wells High School Invitational 2-0 W

09 Sep

3:00 pm

vs
Walden Grove
Red Wolves
Flowing Wells High School Invitational 2-0 W

09 Sep

5:00 pm

vs
Pusch Ridge
Lions
Flowing Wells High School Invitational 0-2 L

10 Sep

9:00 am

vs
Desert Christian
Eagles
Flowing Wells High School Invitational 2-0 W

10 Sep

10:00 am

@
Tanque Verde
Hawks
Flowing Wells High School Invitational 0-2 L

10 Sep

12:00 pm

vs
Sahuarita
Mustangs
Flowing Wells High School Invitational 2-1 W

10 Sep

1:00 pm

@
Pusch Ridge
Lions
Flowing Wells High School Invitational 2-1 W

12 Sep

6:30 pm

vs
Cienega
Bobcats
Flowing Wells High School Freedom 0-3 L

15 Sep

6:00 pm

@
Rio Rico
Hawks
Rio Rico High School Freedom 3-1 W 25-15, 25-21, 16-25, 25-10

19 Sep

6:30 pm

vs
Palo Verde Magnet
Titans
Flowing Wells High School Freedom 3-1 W

21 Sep

6:00 pm

@
Sunnyside
Blue Devils
Sunnyside High School Freedom 3-0 W

22 Sep

6:00 pm

@
Poston Butte
Broncos
Poston Butte High School Region 2-3 L

26 Sep

6:30 pm

vs
Amphitheater
Panthers
Flowing Wells High School Freedom 3-0 W

27 Sep

6:30 pm

vs
Marana
Tigers
Flowing Wells High School Region 2-3 L

29 Sep

6:00 pm

@
Desert View
Jaguars
Desert View High School Region 2-3 L 25-17, 22-25, 22-25, 26-24, 8-15

03 Oct

6:30 pm

vs
Cholla
Chargers
Flowing Wells High School Region 3-1 W
07 Oct 2:00 pm Lady Falcon Invitational Catalina Foothills High School Hosted by Amphitheater Invitational

07 Oct

11:00 am

@
Salpointe Catholic
Lancers
Catalina Foothills High School Invitational 0-2 L

07 Oct

2:00 pm

@
Canyon Del Oro
Dorado
Catalina Foothills High School Invitational 0-2 L

07 Oct

3:00 pm

@
Amphitheater
Panthers
Catalina Foothills High School Invitational 1-2 L

08 Oct

9:00 am

@
Cholla
Chargers
Catalina Foothills High School Invitational 2-0 W

08 Oct

10:00 am

@
Tanque Verde
Hawks
Catalina Foothills High School Invitational 1-2 L

08 Oct

11:00 am

vs
Amphitheater
Panthers
Catalina Foothills High School Invitational 0-2 L

10 Oct

6:00 pm

@
Marana
Tigers
Marana High School Region 0-3 L

12 Oct

6:00 pm

vs
Poston Butte
Broncos
Flowing Wells High School Region 2-3 L

18 Oct

6:30 pm

vs
Desert View
Jaguars
Flowing Wells High School Region 3-1 W

20 Oct

6:00 pm

@
Buena
Colts
Buena High School Freedom 0-3 L

25 Oct

6:00 pm

@
Cholla
Chargers
Cholla High Magnet School Region 3-2 W