Division II Schedules

Varsity Beach Volleyball


04 Apr

4:00 pm

Horizon Honors Eagles
@
Valley Christian Trojans
Valley Christian High School Section

06 Apr

4:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Cicero Prep Centurions
Scottsdale Ranch Park and Tennis Center Section

06 Apr

4:00 pm

Seton Catholic Prep Sentinels
@
Mesquite Wildcats
Mesquite High School Section

06 Apr

4:00 pm

Coconino Panthers
@
Mohave Thunderbirds
Mohave High School Section

06 Apr

4:00 pm

Fountain Hills Falcons
@
Northwest Christian Crusaders
Victory Lane Complex Section

06 Apr

4:00 pm

Notre Dame Prep Saints
@
Saguaro Sabercats
Indian School Park Section

06 Apr

4:00 pm

Canyon Del Oro Dorado
@
Salpointe Catholic Lancers
Tucson Racquet Club Section

06 Apr

4:00 pm

Desert Edge Scorpions
@
San Tan Charter
San Tan Charter High School Freedom

06 Apr

4:00 pm

Marcos de Niza Padres
@
Sequoia Pathway Pumas
Copper Sky Recreation Complex Section

06 Apr

4:00 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
Veritas Prep Falcons
Scottsdale Ranch Park and Tennis Center Section

06 Apr

4:00 pm

Trivium Prep Crimson Knights
@
Youngker Roughriders
Sundance Park Section

11 Apr

4:00 pm

Sequoia Pathway Pumas
@
Amphitheater Panthers
Amphitheater High School Freedom

11 Apr

4:00 pm

Higley Knights
@
Canyon Del Oro Dorado
Canyon Del Oro High School Freedom

11 Apr

4:00 pm

Gilbert Christian Knights
@
Chandler Prep Titans
McQueen Park Section

11 Apr

4:00 pm

Combs Coyotes
@
Cicero Prep Centurions
Scottsdale Ranch Park and Tennis Center Freedom

11 Apr

4:00 pm

Flagstaff Eagles
@
Coconino Panthers
Coconino High School Section

11 Apr

4:00 pm

Barry Goldwater Bulldogs
@
Desert Edge Scorpions
Desert Edge High School Section

11 Apr

4:00 pm

Youngker Roughriders
@
Estrella Foothills Wolves
South Lake Park Section

11 Apr

4:00 pm

Saguaro Sabercats
@
Fountain Hills Falcons
Golden Eagle Park Section

11 Apr

4:00 pm

Veritas Prep Falcons
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Section

11 Apr

4:00 pm

Mohave Thunderbirds
@
River Valley Dust Devils
River Valley High School Section

11 Apr

4:00 pm

Marana Tigers
@
Salpointe Catholic Lancers
Tucson Racquet Club Freedom

11 Apr

4:00 pm

Deer Valley Skyhawks
@
Trivium Prep Crimson Knights
Goodyear Community Park Section

13 Apr

4:00 pm

Marana Tigers
@
Amphitheater Panthers
Amphitheater High School Freedom

13 Apr

4:00 pm

Deer Valley Skyhawks
@
Combs Coyotes
Combs High School Freedom

13 Apr

4:00 pm

Flagstaff Eagles
@
Dysart Demons
Surprise Community Park Section

13 Apr

4:00 pm

Veritas Prep Falcons
@
Eastmark Firebirds
Barney Sports Complex Freedom

13 Apr

4:00 pm

Horizon Honors Eagles
@
Marcos de Niza Padres
Kiwanis Park Section

13 Apr

4:00 pm

Youngker Roughriders
@
Mohave Thunderbirds
Mohave High School Freedom

13 Apr

4:00 pm

Desert Heights Prep Academy Coyotes
@
North Pointe Prep Falcons
Victory Lane Complex Freedom

13 Apr

4:00 pm

Northwest Christian Crusaders
@
Notre Dame Prep Saints
Scottsdale Ranch Park and Tennis Center Section

13 Apr

4:00 pm

Arete Prep Chargers
@
San Tan Charter
San Tan Charter High School Section

13 Apr

4:00 pm

Cicero Prep Centurions
@
Scottsdale Prep Spartans
Horizon Park Section

13 Apr

4:00 pm

Sequoia Pathway Pumas
@
Seton Catholic Prep Sentinels
Chuparosa Park Section

13 Apr

4:00 pm

Mesquite Wildcats
@
Valley Christian Trojans
Valley Christian High School Section

13 Apr

6:00 pm

Salpointe Catholic Lancers
@
AZ College Prep Knights
Casteel High School Section