4A Schedules

Varsity Boys Volleyball


01 Mar

5:00 pm

Palo Verde Magnet Titans
@
Catalina Trojans
Catalina Magnet High School Freedom

01 Mar

5:00 pm

Sabino Sabercats
@
Desert View Jaguars
Desert View High School Freedom

01 Mar

5:30 pm

AZ College Prep Knights
@
American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
American Leadership Academy - Gilbert Region

01 Mar

5:30 pm

Benjamin Franklin Chargers
@
American Leadership Academy - Ironwood Warriors
American Leadership Academy – Ironwood Region

01 Mar

5:30 pm

North Valley Christian Lions
@
Barry Goldwater Bulldogs
Barry Goldwater High School Freedom

01 Mar

5:30 pm

Prescott Badgers
@
Bradshaw Mountain Bears
Bradshaw Mountain High School Freedom

01 Mar

5:30 pm

Mesquite Wildcats
@
Campo Verde Coyotes
Campo Verde High School Freedom

01 Mar

5:30 pm

Willow Canyon Wildcats
@
Dysart Demons
Dysart High School Freedom

01 Mar

5:30 pm

Eastmark Firebirds
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Region

01 Mar

5:30 pm

Gilbert Christian Knights
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Leading Edge Academy - Gilbert Region

01 Mar

5:30 pm

Northwest Christian Crusaders
@
Peoria Panthers
Peoria High School Freedom

01 Mar

5:30 pm

Desert Edge Scorpions
@
Phoenix Christian Cougars
Phoenix Christian Jr./Sr. High School Freedom

01 Mar

5:30 pm

San Tan Charter
@
Seton Catholic Prep Sentinels
Seton Catholic High School Freedom

01 Mar

5:30 pm

BASIS Phoenix Firebirds
@
St. Mary's Knights
St. Mary's High School Region

01 Mar

6:00 pm

Canyon Del Oro Dorado
@
Buena Colts
Buena High School Freedom

01 Mar

6:00 pm

St. Augustine Wolves
@
Cholla Chargers
Cholla High Magnet School Freedom

01 Mar

6:00 pm

Pueblo Magnet Warriors
@
Marana Tigers
Marana High School Freedom

01 Mar

6:00 pm

The Gregory School Hawks
@
Salpointe Catholic Lancers
Salpointe Catholic High School Freedom

02 Mar

4:30 pm

Dysart Demons
@
Cicero Prep Centurions
Cicero Preparatory Academy Region

02 Mar

5:00 pm

Ironwood Ridge Nighthawks
@
Amphitheater Panthers
Amphitheater High School Freedom

02 Mar

5:30 pm

Estrella Foothills Wolves
@
Glendale Cardinals
Glendale High School Freedom

02 Mar

5:30 pm

Peoria Panthers
@
North Valley Christian Lions
North Valley Christian Academy Freedom

03 Mar

5:00 pm

Cholla Chargers
@
Palo Verde Magnet Titans
Palo Verde High Magnet School Freedom

03 Mar

5:00 pm

Flowing Wells Caballeros
@
Sabino Sabercats
Sabino High School Freedom

03 Mar

5:00 pm

Desert View Jaguars
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Freedom

03 Mar

5:30 pm

Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
@
American Leadership Academy - Ironwood Warriors
American Leadership Academy – Ironwood Region

03 Mar

5:30 pm

AZ College Prep Knights
@
American Leadership Academy - QC Patriots
American Leadership Academy - QC Freedom

03 Mar

5:30 pm

Fountain Hills Falcons
@
Benjamin Franklin Chargers
Benjamin Franklin High School Region

03 Mar

5:30 pm

Phoenix Christian Cougars
@
Cactus Cobras
Cactus High School Freedom

03 Mar

5:30 pm

Valley Vista Monsoon
@
Dysart Demons
Dysart High School Freedom

03 Mar

5:30 pm

Eastmark Firebirds
@
Gilbert Christian Knights
Gilbert Christian High School Region

03 Mar

5:30 pm

Notre Dame Prep Saints
@
North Valley Christian Lions
North Valley Christian Academy Freedom

03 Mar

5:30 pm

Deer Valley Skyhawks
@
Northwest Christian Crusaders
Northwest Christian High Freedom

03 Mar

5:30 pm

American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
@
San Tan Charter
San Tan Charter High School Region

03 Mar

5:30 pm

Thunderbird Titans
@
Youngker Roughriders
Youngker High School Region

03 Mar

6:00 pm

Amphitheater Panthers
@
Canyon Del Oro Dorado
Canyon Del Oro High School Freedom

03 Mar

6:00 pm

Sahuaro Cougars
@
Marana Tigers
Marana High School Freedom

03 Mar

6:00 pm

Ironwood Ridge Nighthawks
@
Pueblo Magnet Warriors
Pueblo Magnet High School Freedom

03 Mar

6:00 pm

Cienega Bobcats
@
Salpointe Catholic Lancers
Salpointe Catholic High School Freedom

03 Mar

6:00 pm

Catalina Trojans
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Freedom

04 Mar

5:30 pm

St. Mary's Knights
@
Northwest Christian Crusaders
Northwest Christian High Freedom

04 Mar

6:00 pm

St. Augustine Wolves
@
Catalina Trojans
Catalina Magnet High School Freedom

04 Mar

6:00 pm

Sabino Sabercats
@
Cholla Chargers
Cholla High Magnet School Freedom

04 Mar

6:00 pm

Canyon Del Oro Dorado
@
Pueblo Magnet Warriors
Pueblo Magnet High School Freedom

07 Mar

5:30 pm

Bradshaw Mountain Bears
@
Glendale Cardinals
Glendale High School Freedom

07 Mar

5:30 pm

Benjamin Franklin Chargers
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Leading Edge Academy - Gilbert Region

08 Mar

5:00 pm

Amphitheater Panthers
@
Buena Colts
Buena High School Freedom

08 Mar

5:00 pm

The Gregory School Hawks
@
Flowing Wells Caballeros
Flowing Wells High School Freedom

08 Mar

5:00 pm

Palo Verde Magnet Titans
@
Marana Tigers
Marana High School Freedom