Division IV Schedules

Varsity Boys Wrestling


25 Nov 1:00 pm Ganado, Holbrook, Hopi & 3 more Window Rock High School
Section
26 Nov 3:00 pm Pima, St. David, Thatcher & 2 more Willcox High School
Section
30 Nov 11:00 am Mesa, Mountain View Marana, Skyline & 1 more Miami High School
Freedom
30 Nov 11:00 am Empire, Rincon/University & San Manuel Jr./Sr. San Manuel Jr. Sr. High School
Freedom
02 Dec 4:00 pm Alchesay, Benjamin Franklin, San Tan Foothills & 2 more Arizona College Prep
Section
04 Dec 10:30 am Antelope Union, Calipatria (CA) (Calipatria CA), Holtville (CA) (Holtville CA) & 3 more San Pasqual High School
Freedom
04 Dec 12:00 pm Ganado, Many Farms, Monument Valley & 5 more Page High School
Freedom
04 Dec 1:00 pm Greyhills Academy, Holbrook, Hopi & 6 more Winslow High School
Freedom
04 Dec 3:00 pm Pima, San Manuel Jr./Sr., Santa Rita & 3 more San Carlos High School
Section
04 Dec 3:30 pm Globe, Miami, Morenci Jr./Sr. & 2 more Benson High School
Section
04 Dec 3:30 pm Palo Verde Magnet, Rincon/University & Catalina Catalina Magnet High School
Freedom
06 Dec 8:00 am Wickenburg Wrestling Invitational Wickenburg High School
Invitational
06 Dec 9:00 am Pat Kenny Wrestling Invitational Holbrook High School
Invitational

06 Dec

9:00 am

Holbrook Roadrunners
@
Winslow Bulldogs
Holbrook High School Invitational
06 Dec 10:00 am Digger O'Dell Heart of a Champion (Gila Valley Invitational) Pima High School
Invitational

06 Dec

10:00 am

Thatcher Eagles
@
Pima Roughriders
Pima High School Invitational
10 Dec 4:00 pm Greyhills Academy, Joseph City, Shonto Prep & 3 more Northland Preparatory Academy
Freedom
10 Dec 6:30 pm St. Johns & Morenci Jr./Sr. Morenci Jr./Sr. High School
Freedom
11 Dec 3:00 pm American Leadership Academy - Gilbert North, Hayden, Mogollon & 2 more Fountain Hills High School
Freedom
11 Dec 3:00 pm Antelope Union, Arizona Lutheran, Bourgade Catholic & 6 more Northwest Christian High
Section
11 Dec 3:00 pm Benson, Bisbee, Catalina & 5 more San Manuel Jr. Sr. High School
Freedom
11 Dec 3:00 pm Globe, Miami, Morenci Jr./Sr. & 4 more Thatcher High School
Section
11 Dec 3:30 pm Catalina, St. Augustine & Santa Rita Santa Rita High School
Freedom
11 Dec 4:30 pm Hopi, Many Farms, Page & 3 more St. Johns High School
Section
11 Dec 5:00 pm Mayer, River Valley, Wickenburg & 1 more Parker High School
Section
13 Dec 9:00 am Chandler Prep Titan Invite Coronado High School
Invitational
13 Dec 2:00 pm Calipatria (CA) (Calipatria CA), Odyssey Institute, Phoenix Christian & 3 more Antelope Union High School
Freedom
18 Dec 4:00 pm Hayden, San Carlos, San Manuel Jr./Sr. & 2 more Globe High School
Freedom
20 Dec 7:30 am 6th Annual Veteran's Memorial Invitational Window Rock Fighting Scouts Event Center
Invitational

20 Dec

7:30 am

Los Alamos (NM)
@
Chaparral (Parker CO)
Window Rock Fighting Scouts Event Center Invitational
21 Dec 9:00 am Bourgade Catholic, Northwest Christian, Notre Dame Prep & 4 more Arizona Lutheran Academy
Freedom
21 Dec 9:00 am Salpointe Catholic & Arizona Lutheran Arizona Lutheran Academy
Freedom
21 Dec 11:00 pm Antelope Union, River Valley, San Pasqual & 2 more Parker High School
Freedom
27 Dec 4:00 pm Coolidge, Morenci Jr./Sr. & Santa Cruz Valley Santa Cruz Valley Union High School
Freedom
03 Jan 9:30 pm McGlumphy-Comaduran Duals Benson High School
Invitational
07 Jan 4:00 pm Chandler Prep, Northwest Christian, San Tan Foothills & 3 more Arizona College Prep
Freedom
08 Jan 3:00 pm Chandler Prep, Coolidge & Round Valley Round Valley High School
Section
09 Jan 6:30 pm Show Low & St. Johns St. Johns High School
Freedom
10 Jan 7:00 am Coolidge Lion's Club Invitational Coolidge High School
Invitational
10 Jan 9:00 am JCHS Invitational Joseph City High School
Invitational
14 Jan 3:00 pm Benson, Bisbee, Pima & 5 more Willcox High School
Section
15 Jan 1:00 pm Chinle, Ganado, Joseph City & 6 more Holbrook High School
Section
15 Jan 2:00 pm Buena, Rincon/University, Rio Rico & 1 more Catalina Magnet High School
Freedom
15 Jan 3:00 pm AZ College Prep, Benjamin Franklin, Fountain Hills & 5 more American Leadership Academy - Gilbert
Freedom
15 Jan 3:00 pm Catalina, Globe, Miami & 5 more Morenci Jr./Sr. High School
Section
15 Jan 3:00 pm Antelope Union, San Pasqual, Yuma Catholic & 1 more The Odyssey for Advanced and International Studies
Section
17 Jan 11:00 am 57th Doc Wright Invitational Winslow High School
Invitational
22 Jan 2:00 pm Antelope Union, Odyssey Institute, Parker & 4 more Yuma Catholic
Section
22 Jan 3:00 pm American Leadership Academy - Gilbert North, Blue Ridge, Chandler Prep & 7 more Mogollon High School
Freedom
22 Jan 3:30 pm Sabino, Vista Grande & Catalina Catalina Magnet High School
Freedom
22 Jan 3:30 pm Benson, Bisbee, San Manuel Jr./Sr. & 1 more Tombstone High School
Freedom
22 Jan 4:00 pm Bourgade Catholic, Northwest Christian, Tempe Prep & 1 more Arizona Lutheran Academy
Freedom