Fort Thomas

Apaches

03 Sep

6:00 pm

@
San Carlos
Braves
San Carlos High School Freedom 3-1 W 25-21, 19-25, 26-24, 25-19 Box

05 Sep

6:00 pm

@
Hayden
Lobos
Hayden High School Freedom 3-1 W Box

06 Sep

5:00 pm

@
Anthem Prep
Eagles
Anthem Preparatory Academy Freedom 1-3 L 20-25, 14-25, 25-22, 18-25 Box

11 Sep

6:00 pm

@
San Simon
Longhorns
San Simon High School Freedom 3-1 W Box

13 Sep

5:00 pm

@
Cibecue
Wildcats
Cibecue Freedom Cancelled

17 Sep

6:00 pm

vs
Superior Jr./Sr.
Panthers
Fort Thomas High School Freedom 3-0 W Box

19 Sep

6:00 pm

@
NFL Yet HS and JH
Eagles
NFL YET College Preparatory Region 3-2 W Box

20 Sep

5:00 pm

@
Cibecue
Wildcats
Cibecue Freedom 3-0 W
21 Sep 8:00 pm Desert Classic Phoenix Country Day School Hosted by Phoenix Country Day Invitational

21 Sep

8:45 am

vs
Pusch Ridge
Lions
Phoenix Country Day School Invitational 0-2 L 23-25, 15-25 Box

21 Sep

9:30 am

@
Camelback
Spartans
Phoenix Country Day School Invitational 1-2 L 21-25, 25-23, 13-15

21 Sep

11:00 am

vs
Scottsdale Prep
Spartans
Phoenix Country Day School Invitational 1-2 L Box

21 Sep

1:00 pm

vs
Phoenix Country Day
Eagles
Phoenix Country Day School Invitational 0-2 L 14-25, 19-25

21 Sep

2:30 pm

vs
NFL Yet HS and JH
Eagles
Phoenix Country Day School Invitational 2-0 W 25-16, 25-12

27 Sep

5:00 pm

@
Valley Union
Blue Devils
Valley Union High School Freedom 3-1 W

01 Oct

6:00 pm

vs
Ray
Bearcats
Fort Thomas High School Region 3-0 W Box

03 Oct

6:00 pm

@
Duncan
Wildkats
Duncan High School Region 3-1 W Box
04 Oct 8:00 am Chandler Prep Volleyball Invite Inspire Courts Hosted by Chandler Prep Invitational

08 Oct

6:00 pm

@
Superior Jr./Sr.
Panthers
Superior Jr/Sr High School Region 3-1 W

09 Oct

6:00 pm

vs
Patagonia Union
Lobos
Fort Thomas High School Freedom 3-0 W

15 Oct

6:00 pm

vs
Hayden
Lobos
Fort Thomas High School Region 3-1 W

17 Oct

5:00 pm

@
The Gregory School
Hawks
The Gregory School Freedom 3-0 W

18 Oct

5:00 pm

vs
Cibecue
Wildcats
Fort Thomas High School Region 3-0 W

23 Oct

5:00 pm

vs
North Phoenix Preparatory
Gladiators
Fort Thomas High School Region 0-3 L Box

24 Oct

6:00 pm

@
Arete Prep
Chargers
Arete Preparatory Academy Region 1-3 L Box
29 Oct 12:00 pm 1A East Tournament Superior Jr/Sr High School Section Tournament

30 Oct

4:00 pm

@
Arete Prep
Chargers
Superior Jr/Sr High School Play-In 3-1 W 20-25, 25-20, 25-20, 25-23

30 Oct

7:00 pm

@
North Phoenix Preparatory
Gladiators
Superior Jr/Sr High School Play-In 1-3 L 27-25, 21-25, 19-25, 18-25

08 Nov

11:00 am

vs
Mayer
Wildcats
Coronado High School State 2-3 L 22-25, 25-13, 25-21, 22-25, 13-15