Pima

Roughriders

27 Aug

3:00 pm

@
Show Low
Cougars
Show Low High School Freedom 0-3 L Box

08 Sep

6:30 pm

@
Blue Ridge
Yellowjackets
Blue Ridge High School Freedom 0-3 L Box

14 Sep

6:00 pm

@
Thatcher
Eagles
Thatcher High School Freedom 0-3 L Box

15 Sep

6:00 pm

vs
Tombstone
Yellow Jackets
Pima High School Region 2-3 L 25-19, 25-16, 11-25, 22-25, 10-15 Box

16 Sep

-

17 Sep

Snowflake “Be Like Nat” Invitational Snowflake High School Hosted by Snowflake Invitational

16 Sep

11:30 am

vs
Page
Sand Devils
Snowflake High School Invitational 1-2 L

16 Sep

1:45 pm

@
Holbrook
Roadrunners
Snowflake High School Invitational 0-2 L

16 Sep

3:15 pm

@
Mesquite
Wildcats
Snowflake High School Invitational 1-2 L Box

17 Sep

8:45 am

@
Tuba City
Warriors
Snowflake High School Invitational 0-2 L

17 Sep

10:15 am

vs
Window Rock
Fighting Scouts
Snowflake High School Invitational 0-2 L

19 Sep

6:00 pm

@
Safford
Bulldogs
Safford High School Freedom 0-3 L

20 Sep

6:00 pm

vs
Bisbee
Pumas
Pima High School Region 3-0 W

22 Sep

6:00 pm

@
Benson
Bobcats
Benson High School Region 3-2 W 25-23, 25-22, 11-25, 12-25, 15-8 Box

26 Sep

6:00 pm

@
Willcox
Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region 0-3 L 13-25, 18-25, 11-25 Box

28 Sep

6:00 pm

@
Santa Rita
Eagles
Santa Rita High School Region 3-0 W Box

30 Sep

-

01 Oct

"Spiketown" volleyball tournament Benjamin Franklin High School Hosted by ALA - Gilbert North Invitational

30 Sep

2:00 pm

@
Westwood
Warriors
American Leadership Academy - Gilbert Invitational 0-2 L 21-25, 16-25

30 Sep

4:00 pm

vs
Scottsdale Christian
Eagles
American Leadership Academy - Gilbert Invitational 0-2 L 14-25, 14-25 Box

30 Sep

7:00 pm

vs
Show Low
Cougars
American Leadership Academy - Gilbert Invitational 0-2 L 5-25, 10-25

01 Oct

9:00 am

vs
ALA - Gilbert North
Eagles
American Leadership Academy - Gilbert Invitational 0-2 L 6-25, 9-25 Box

01 Oct

1:00 pm

@
Agua Fria
Owls
Benjamin Franklin High School Invitational 0-2 L 18-25, 20-25 Box

01 Oct

2:00 pm

vs
ALA - Ironwood
Warriors
Benjamin Franklin High School Invitational 0-2 L 18-25, 20-25

04 Oct

6:00 pm

vs
Morenci
Wildcats
Pima High School Region

06 Oct

6:00 pm

@
Round Valley
Elks
Round Valley Dome Freedom

10 Oct

6:00 pm

vs
Benson
Bobcats
Pima High School Region

13 Oct

6:00 pm

@
Bisbee
Pumas
Bisbee High School Region

19 Oct

6:00 pm

vs
Willcox
Cowboys/Cowgirls
Pima High School Region

21 Oct

5:00 pm

vs
Miami
Vandals
Pima High School Freedom

24 Oct

6:00 pm

@
Tombstone
Yellow Jackets
Tombstone High School Region

25 Oct

6:00 pm

vs
Santa Rita
Eagles
Pima High School Region

27 Oct

6:00 pm

@
Morenci
Wildcats
Morenci Jr./Sr. High School Region