Camp Verde

Cowboys

03 Sep

6:00 pm

@
Basis Flagstaff
Yeti
BASIS School Flagstaff Freedom 3-1 W 25-18, 25-10, 18-25, 25-10

05 Sep

6:00 pm

vs
Phoenix Christian
Cougars
Camp Verde High School Freedom 2-3 L 25-21, 25-22, 22-25, 10-25, 9-15 Box

10 Sep

6:00 pm

@
Chino Valley
Cougars
Chino Valley High School Freedom 2-3 L Box

12 Sep

6:00 pm

vs
Payson
Longhorns
Camp Verde High School Freedom 1-3 L 23-25, 25-22, 14-25, 13-25 Box
13 Sep 9:00 am Spartan Classic Ash Fork JUSD #31 Hosted by Joseph City Invitational

13 Sep

11:00 am

vs
Hopi
Bruins
Ash Fork JUSD #31 Invitational 2-0 W 25-18, 25-15

13 Sep

1:00 pm

vs
Joseph City
Wildcats
Ash Fork JUSD #31 Invitational 2-0 W 25-15, 25-18 Box

13 Sep

2:00 pm

@
Ash Fork / Seligman
Spartans
Ash Fork JUSD #31 Invitational 1-2 L 26-24, 19-25, 7-15 Box

13 Sep

4:00 pm

vs
Mohave Accelerated
Patriots
Ash Fork JUSD #31 Invitational 2-0 W 25-15, 25-12

14 Sep

10:00 am

@
Grand Canyon
Phantoms
Ash Fork JUSD #31 Invitational 2-1 W 25-23, 22-25, 15-12

14 Sep

12:00 pm

@
Ash Fork / Seligman
Spartans
Ash Fork JUSD #31 Invitational 0-2 L 22-25, 17-25

14 Sep

1:00 pm

vs
Grand Canyon
Phantoms
Ash Fork JUSD #31 Invitational 1-2 L 24-26, 25-19, 9-15

16 Sep

6:00 pm

vs
Anthem Prep
Eagles
Camp Verde High School Freedom 3-2 W 25-23, 25-18, 19-25, 15-25, 15-12 Box

19 Sep

6:00 pm

vs
Sedona Red Rock
Scorpions
Camp Verde High School Region 0-3 L 22-25, 17-25, 18-25 Box
20 Sep 9:00 am Payson Volleyball Invitational Payson High School Hosted by Payson Invitational

24 Sep

6:00 pm

@
Valley Lutheran
Flames
Valley Lutheran High School Region 0-3 L 14-25, 6-25, 11-25 Box

26 Sep

6:00 pm

vs
North Pointe Prep
Falcons
Camp Verde High School Region 3-0 W 25-10, 25-21, 25-21 Box

01 Oct

6:00 pm

@
Scottsdale Prep
Spartans
Scottsdale Preparatory Academy Region 0-3 L 5-25, 13-25, 11-25 Box

03 Oct

6:00 pm

vs
Northland Prep
Spartans
Camp Verde High School Region 3-2 W 20-23, 25-23, 25-21, 25-27, 15-11

07 Oct

6:00 pm

@
Sedona Red Rock
Scorpions
Sedona Red Rock Region 0-3 L

08 Oct

6:00 pm

@
Glendale Prep
Griffins
Glendale Preparatory Academy Region 1-3 L

17 Oct

6:00 pm

vs
Valley Lutheran
Flames
Camp Verde High School Region 0-3 L 15-25, 19-25, 15-25 Box

22 Oct

6:00 pm

@
North Pointe Prep
Falcons
North Pointe Preparatory Region 3-1 W 23-25, 28-26, 25-19, 25-20 Box

24 Oct

6:00 pm

vs
Scottsdale Prep
Spartans
Camp Verde High School Region 0-3 L Box

26 Oct

3:00 pm

@
Williams
Vikings
Williams High School Freedom 0-3 L Box

29 Oct

6:00 pm

@
Northland Prep
Spartans
Northland Preparatory Academy Region 1-3 L 10-25, 25-21, 14-25, 21-25

30 Oct

6:00 pm

vs
Glendale Prep
Griffins
Camp Verde High School Region 0-3 L 14-25, 17-25, 13-25