St. David

Tigers

29 Aug

6:00 pm

@
Willcox
Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Freedom 3-1 W 25-23, 25-18, 15-25, 25-17 Box

30 Aug

6:00 pm

@
Tombstone
Yellow Jackets
Tombstone High School Freedom 3-0 W 25-18, 25-22, 25-19 Box

02 Sep

-

03 Sep

Wolfpack Invitational St. Augustine Catholic High School Hosted by St. Augustine Invitational

02 Sep

10:00 am

@
Desert Christian
Eagles
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W 25-10, 25-8

02 Sep

12:00 pm

vs
The Gregory School
Hawks
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W 25-8, 25-15

02 Sep

2:00 pm

@
St. Augustine
Wolves
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W 25-19, 25-16 Box

02 Sep

4:00 pm

vs
Bisbee
Pumas
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W 25-10, 25-5

03 Sep

11:00 am

vs
Phoenix Christian
Cougars
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-1 W 20-25, 25-19, 15-8 Box

03 Sep

2:00 pm

vs
Benson
Bobcats
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W 26-24, 25-15 Box

03 Sep

4:00 pm

vs
Chandler Prep
Titans
St. Augustine Catholic High School Invitational 0-2 L 13-25, 16-25 Box

03 Sep

5:00 pm

vs
Benson
Bobcats
St. Augustine Catholic High School Invitational 2-0 W 25-22, 25-12 Box

03 Sep

6:00 pm

@
Chandler Prep
Titans
St. Augustine Catholic High School Invitational 0-2 L 20-25, 12-25 Box

08 Sep

5:00 pm

@
The Gregory School
Hawks
The Gregory School Freedom 3-0 W Box

10 Sep

Morenci Volleyball Invitational Morenci Jr./Sr. High School Hosted by Morenci Invitational

10 Sep

8:30 am

vs
Silver (NM) (Silver City NM)
Morenci Jr./Sr. High School Invitational 0-3 L Box

10 Sep

9:30 am

@
Duncan
Wildkats
Morenci Jr./Sr. High School Invitational 3-0 W Box

10 Sep

10:30 am

vs
Bisbee
Pumas
Morenci Jr./Sr. High School Invitational

10 Sep

11:30 am

@
Morenci
Wildcats
Morenci Jr./Sr. High School Invitational

13 Sep

6:00 pm

@
Ray
Bearcats
Ray High School Freedom 3-0 W 25-20, 25-14, 25-16 Box

16 Sep

6:00 pm

vs
Mogollon
Mustangs
St. David Freedom 3-2 W 25-20, 16-25, 14-25, 25-18, 15-8 Box

21 Sep

6:00 pm

vs
Desert Christian
Eagles
St. David Freedom 3-0 W 25-20, 25-23, 25-10 Box

26 Sep

6:00 pm

vs
Benson
Bobcats
St. David Freedom 3-0 W 25-13, 25-18, 25-15 Box

27 Sep

6:00 pm

vs
San Simon
Longhorns
St. David Region 3-0 W 25-13, 25-10, 25-15 Box

03 Oct

6:00 pm

@
San Manuel Jr./Sr.
Miners
San Manuel Jr. Sr. High School Freedom

04 Oct

6:00 pm

@
Valley Union
Blue Devils
Valley Union High School Region

06 Oct

5:00 pm

@
Fort Thomas
Apaches
Fort Thomas High School Freedom

12 Oct

6:00 pm

vs
Baboquivari
Warriors
St. David Region

14 Oct

-

15 Oct

Mogollon Mogollon High School Hosted by Mogollon Invitational

18 Oct

6:00 pm

vs
Lourdes Catholic
Warriors
St. David Region

19 Oct

6:00 pm

@
Benson
Bobcats
Benson High School Freedom

20 Oct

6:00 pm

vs
Patagonia Union
Lobos
St. David Region

21 Oct

4:00 pm

@
Duncan
Wildkats
Duncan High School Region