Walden Grove

Red Wolves

29 Aug

6:00 pm

vs
Sahuarita
Mustangs
Walden Grove High School Freedom 0-3 L 23-25, 19-25, 22-25

30 Aug

6:00 pm

@
Nogales
Apaches
Nogales High School Freedom 1-3 L 26-28, 12-25, 25-20, 12-25 Box

06 Sep

6:00 pm

vs
Vista Grande
Spartans
Walden Grove High School Freedom 3-0 W 25-20, 25-21, 25-20 Box
07 Sep 8:00 am Flowing Wells Invitational Flowing Wells High School Hosted by Flowing Wells Invitational

07 Sep

12:00 pm

vs
Willcox
Cowboys/Cowgirls
Flowing Wells High School Invitational 0-2 L

07 Sep

3:00 pm

vs
Flowing Wells
Caballeros
Flowing Wells High School Invitational 1-2 L Box

07 Sep

4:00 pm

vs
Tombstone
Yellow Jackets
Flowing Wells High School Invitational 0-2 L

08 Sep

9:00 am

@
Sunnyside
Blue Devils
Flowing Wells High School Invitational 0-2 L

08 Sep

12:00 pm

@
Tombstone
Yellow Jackets
Flowing Wells High School Invitational 1-2 L

11 Sep

6:00 pm

@
Casa Grande
Cougars
Casa Grande Union High School Freedom 3-1 W Box

13 Sep

6:00 pm

vs
Tanque Verde
Hawks
Walden Grove High School Freedom 0-2 L 23-25, 15-25 Box

17 Sep

6:00 pm

@
Canyon Del Oro
Dorado
Canyon Del Oro High School Freedom 0-3 L Box

18 Sep

6:00 pm

@
Pusch Ridge
Lions
Pusch Ridge Christian Academy Freedom 1-3 L 23-25, 15-25, 25-17, 9-25 Box

20 Sep

6:00 pm

vs
Rio Rico
Hawks
Walden Grove High School Region 3-1 W 25-21, 24-26, 25-23, 25-23 Box

25 Sep

6:00 pm

vs
Pueblo Magnet
Warriors
Walden Grove High School Region 3-1 W 24-26, 25-15, 25-20, 26-24 Box

27 Sep

6:00 pm

@
Douglas
Bulldogs
Douglas High School Region 3-2 W Box

01 Oct

6:00 pm

@
Rio Rico
Hawks
Rio Rico High School Region 3-0 W 25-20, 25-15, 25-21 Box

02 Oct

6:00 pm

@
Palo Verde Magnet
Titans
Palo Verde High Magnet School Region 0-3 L Box

04 Oct

6:00 pm

vs
Amphitheater
Panthers
Walden Grove High School Region 0-3 L 14-25, 16-25, 14-25

15 Oct

6:00 pm

@
Pueblo Magnet
Warriors
Pueblo Magnet High School Region 2-3 L

16 Oct

6:00 pm

vs
Douglas
Bulldogs
Walden Grove High School Region 2-3 L 25-21, 25-18, 20-25, 14-25, 12-15 Box

18 Oct

6:00 pm

vs
Palo Verde Magnet
Titans
Walden Grove High School Region 3-2 W 16-25, 27-25, 14-25, 25-21, 15-12

23 Oct

6:00 pm

@
Amphitheater
Panthers
Amphitheater High School Region 0-3 L 13-25, 12-25, 23-25