North

Mustangs

03 Sep

6:00 pm

vs
Betty H. Fairfax
Stampede
North High School Freedom 3-0 W 25-14, 25-19, 25-4 Box

04 Sep

6:00 pm

@
Copper Canyon
Aztecs
Copper Canyon High School Freedom 3-2 W 24-26, 25-19, 25-12, 22-25, 15-8 Box

05 Sep

6:00 pm

vs
Tolleson Union
Wolverines
North High School Freedom 3-1 W 25-21, 25-12, 18-25, 25-23 Box

10 Sep

6:00 pm

@
South Mountain
Jaguars
South Mountain High School Freedom 3-1 W 25-15, 25-21, 18-25, 25-15 Box
13 Sep 10:00 am White Tank Invitational Valley Vista High School Invitational

13 Sep

10:00 am

@
Youngker
Roughriders
Valley Vista High School Invitational 0-2 L Box

13 Sep

1:00 pm

@
Westview
Knights
Valley Vista High School Invitational 2-0 W 25-17, 25-17

13 Sep

2:00 pm

vs
Cesar Chavez
Champions
Valley Vista High School Invitational 2-1 W 15-25, 25-20, 15-5

14 Sep

9:00 am

@
Dysart
Demons
Valley Vista High School Invitational 2-0 W 25-12, 25-18

14 Sep

11:00 am

@
Glendale Prep
Griffins
Valley Vista High School Invitational 2-1 W 25-12, 25-27, 15-13

14 Sep

1:00 pm

vs
Gila Ridge
Hawks
Valley Vista High School Invitational 2-0 W 25-15, 25-20

14 Sep

3:00 pm

@
Youngker
Roughriders
Valley Vista High School Invitational 0-2 L 17-25, 14-25

16 Sep

6:00 pm

@
Maryvale
Panthers
Maryvale High School Region 3-0 W Box

19 Sep

6:00 pm

vs
Westview
Knights
North High School Freedom 3-0 W Box

24 Sep

6:00 pm

vs
Westwood
Warriors
North High School Freedom 3-2 W 23-25, 25-19, 17-25, 25-18, 15-10 Box

26 Sep

6:00 pm

@
Camelback
Spartans
Camelback High School Freedom 3-1 W Box

01 Oct

6:00 pm

@
Trevor G. Browne
Bruins
Trevor G. Browne High School Region 3-0 W Box

02 Oct

6:00 pm

vs
Cesar Chavez
Champions
North High School Region 3-2 W Box

03 Oct

6:00 pm

vs
Tucson
Badgers
North High School Region 3-0 W 25-23, 25-24, 25-17 Box
04 Oct 2:00 pm "SpikeTown Volleyball Tourney American Leadership Academy - Gilbert Hosted by American Leadership Academy - Gilbert North Invitational

04 Oct

6:00 pm

vs
Thatcher
Eagles
American Leadership Academy - Gilbert Invitational 0-2 L 14-25, 18-25

04 Oct

7:00 pm

vs
Blue Ridge
Yellowjackets
American Leadership Academy - Gilbert Invitational 0-2 L 11-25, 18-25

05 Oct

9:00 am

vs
American Leadership Academy - QC
Patriots
American Leadership Academy - Gilbert Invitational

05 Oct

12:00 pm

vs
Higley
Knights
American Leadership Academy - Gilbert Invitational 1-2 L 8-25, 25-19, 7-15

05 Oct

2:00 pm

@
Pima
Roughriders
American Leadership Academy - Gilbert Invitational 1-2 L 25-21, 23-25, 13-15 Box

15 Oct

6:00 pm

@
Alhambra
Lions
Alhambra High School Region 3-0 W 25-11, 25-10, 25-20 Box

16 Oct

6:00 pm

vs
Maryvale
Panthers
North High School Region 3-0 W 25-7, 25-20, 25-12 Box

17 Oct

6:00 pm

vs
Trevor G. Browne
Bruins
North High School Region 3-0 W 25-6, 25-20, 25-9 Box

22 Oct

6:00 pm

@
Cesar Chavez
Champions
Cesar Chavez High School Region 3-2 W Box

24 Oct

6:00 pm

@
Tucson
Badgers
Tucson High Magnet School Region 3-1 W Box

28 Oct

6:00 pm

vs
Alhambra
Lions
North High School Region 3-0 W 25-14, 28-26, 25-12 Box

29 Oct

6:00 pm

vs
Basha
Bears
North High School Freedom 0-3 L Box

31 Oct

6:30 pm

vs
Skyline
Coyotes
North High School Play-In 0-3 L 16-25, 6-25, 14-25